پاور پوینت فصد

مطالب دیگر:
مبانی نظری راهبردهای سرمایه گذاری در بورسمبانی نظری بورس اوراق بهادارمبانی نظری درباره بیماری صرعمبانی نظری و پیشینه پژوهش سهام و سهام عادیمبانی نظری و پیشینه سبک هویتمبانی نظری و پیشینه خانواده دارای نوجوانمبانی نظری و پیشینه خود کارآمدیادبیات نظری و پیشینه تحقیق هوش اخلاقیمبانی نظری و پیشینه اختلالات یادگیریمبانی نظری و پیشینه درباره آموزش زندگی خانوادگی(F.L.E )مبانی نظری و پیشینه سبک های رهبریمبانی نظری وپیشینه تحقیق افسردگی(فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق جهت گیری هدف پیشرفت(فصل دوم تحقیق)مبانی نظری وپیشینه تحقیق مسئولیت پذیری(فصل دوم تحقیق)مبانی نظری وپیشینه تحقیق نارسایی هیجانی(فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق احساس پیوستگی(فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق کنترل عواطف(فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق رقیب گرایی(فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق درمان شناختی- رفتاری (فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی (فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت اجتماعی (فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق میگرن (فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق جهت‌گیری مذهبی (فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق خود، خودپنداره، خود آرمانی (فصل دوم تحقیق)مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت از زندگی (فصل دوم تحقیق)
پاور,پوینت,فصد,پاور پوینت فصد,پکیج پاور پوینت فصد ,پکیجپاور پوینت فصد ,پکیج پاور پوینت فصد,پاور پوینت فصد|31024573|oup
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاور پوینت فصد را دنبال می کنید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 41 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 41 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:فصد استفراغي است کلي که در آن اخلاط اربعه به طريق تفريق اتصال معتدل عروق، در اثر نيشتر خارج مي گردند.
1.فصد امري اختياري است و در هر زمان و از هر رگ يا عضو خاص و به هر مقدار که لازم باشد مي توانند خارج نمايند. 2.ميزان اخلاط خارج شده بر حسب ضرورت قابل تغيير است. 3.چون فصد قابل کنترل و اختياري است به راحتي مي توان آن را قطع کرد.
کسانيکه مبتلا به امراض دمويه باشند که در اين صورت اخراج خون واجب و ضروري است.

کسانيکه مستعد و آماده بروز امراض دمويه به دليل کثرت و يا تغيير خون باشند.

کسانيکه از ترس ايجاد مرض و آفتي عظيم بدون کثرت خون و تغيير آن فصد مي شوند.
در غير از 3 گروه بالا در بقيه افراد اخراج خون ضروري نيست مگر هنگام ايجاد بعضي از بيماريها از جمله صرع و سکته و خناق و رمد و ذات الجنب و اختناق رحم و..... .
سوء مزاج سرد
در سرزمينهاي خيلي سرد
درد شديد
بعد از جماع
بعد از حمام محلل
افراد لاغر کم خون
در سنين کهنسالي
سن کمتر از چهارده سال

افراد چاق شحمي (متخلخل-پف آلود)
سفيد پوستان و زرد پوستان کم خون
....